Vážení rodičia a milí žiaci,
školský rok 2025/2026 ukončíme 30. júna 2026 o 8:00 hod. pred budovou základnej školy, v prípade nepriaznivého počasia na dolnej chodbe ZŠ. V úvode slávnostnej rozlúčky si vypočujeme štátnu hymnu, po jej odznení, pani riaditeľka Ing. Mária Hofericová vyhodnotí celý školský rok, odovzdá knižné odmeny a diplomy žiakom za vynikajúce študijné výsledky a úspešnú reprezentáciu školy na rôznych súťažiach. Následne si žiaci z rúk triednych učiteľov prevezmú vysvedčenia za celoročnú prácu.
Všetkým žiakom školy želáme veselé prázdniny plné nezabudnuteľných zážitkov. Pedagógom a zamestnancom školy prajeme leto plné krásnych chvíľ, zdravia a dobrej nálady.
vedenie školy